Į kur veda „negydoma” depresija?

Su depresija arba kovojama, arba susidraugaujama, arba ji atima iš mūsų gyvenimą. Bėdelė ta, kad net 85 proc. žmonių yra pažeisti išorės dirgiklių. Didžioji bėda, kad ilgą laiką jie neieško pagalbos, o negydoma depresija gali atnešti labai nemalonias pasėkmes.

Sujauktos mintys

Harmoningos mintys yra vienas iš svarbiausių veiksnių fizinės sveikatos link. Tačiau jeigu depresiją jaučiančiam žmogui sakysime mąstyti tik pozityviai, iš to gausis visiškas šnipštas. Nereikia apsigaudinėti ir apgaudinėti kitų. Dažniausiai tokie patarimai reikš dar gilesnę kančią, o tam tikrais atvejais, net šizofreniją. Pirmiausiai todėl, kad kenčiančiam žmogui patarimas mąstyti teigiamai bus nesuprantamas, o gyvenančiam laimėje ir harmonijoje – nereikalingas. 

Nelaimingam žmogui mąstyti pozityviai reikš paslėpti savo jausmus po didele šypsenos kauke. Tokia priedanga tik gilina jaučiamą prarają tarp kenčiančio žmogaus ir aplinkos. Todėl sujauktos mintys ir depresinė būsena turėtų būti „gydoma”, o ne slepiama. Šią procedūrą geriausia pradėti nuo diagnostikos – gyvenate meilėje ar kančioje? Ar stipriai esate pažeistas?

Bloga savijauta

Žymiai sudėtingiau žmogui pavyksta pašalinti geopatogeninių zonų poveikį, o pasekmės nėra malonios. Geopatogeninės zonos yra tinklai, geologiniai lūžiai, galios vietos, dažnai požeminio vandens srautai. Visus juos sieja vienas bendras dalykas – jos skleidžia neigiamą vibraciją. 

Retai kada žmogus be bioenergetiko pagalbos identifikuoja tas vietas, bet jeigu tenka jose miegoti arba praleisti nemažą dienos dalį, žmogus jaučiasi pavargęs, piktas, irzlus, neveiksnus.

Suradus geopatogenines zonas būtina jas neultralizuoti. Toks sprendimas apsaugo nuo tolimesnių pasekmių, kurias gali iššaukti nuolatinis buvimas neigiamu dirgikliu tapusioje vietoje. Nepriėmus tokių sprendimų žmonės pastebi, kad jiems sunkiau bendrauti, kamuoja nuolatinis nuovargis ir energijos trūkumas, prasideda įvairios ligos (maždaug 33 proc. atvejų lengvos, o 55 proc. sunkios ligų formos ir net onkologiniai susirgimai). Nustatyta, kad net 75 proc. ligų lemia netinkama miego vieta.

Persekiojančios nesėkmės

Netinkamos mintys užprogramuoja nelaimes. Deja, šią programą galime užkoduoti ne tik patys, tačiau tą darbą už mus atlikti gali ir aplinkiniai. Teigiamas minčių srautas leidžia mums jaustis gerai, žmonėms spinduliuoti energiją, greitai surasti efektyvius sprendimus. 

Tuo tarpu, kažkam įpykus ir nusiuntus visą pluoštą neigiamų minčių adresatas nemenkai pažeidžiamas. Jeigu tuo metu buvote pavargę arba Jūsų energetinis laukas susilpnėjęs tokia „dovana” dar ilgai darys įtaką Jūsų savijautai ir priimamiems sprendimams. 

Kitas scenarijus susidėlioja žmogui nenorint išsiskirti iš minios. Jis lyg pats save užkoduoja būti tokiu kokiu turėtų, o ne norėtų būti. Žmogus negirdėdamas, o kartais net nenorėdamas savęs klausyti susipainioja. Jis nežino kur eina, ir kur nueis. Jis gyvena chaose, kuriame jaučiasi skęstantis. Išbristi yra galimybė. Esant nedideliam energetiniam pažeidimui gali pakakti jogos ar meditacijos. Kitu atveju, prireiks bioenergetiko pagalbos.


Tema: Depresija
« »