Kokią įtaką depresinei būsenai daro aplinka?

Ne veltui sakoma, kad su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi. Greičiausiai ne kartą pastebėjote, kad pabendravus su negatyviais žmonėmis pats tampi apsunkęs, gyvenimas nusidažo blankiomis spalvomis. Yra ir atvirkštinė taisyklė. Įvairių sričių specialistai rekomenduoja gyventi su gyvenimu besidžiaugiančiais, sėkmingais žmonėmis. Paanalizuokime kodėl?

Depresijos atsiradimo priežastys

Depresija paprastai atsiranda dėl trijų priežasčių. Tai maistas, geopatogeninių zonų įtaka ir negatyvios mintys. Būtent pastarosios yra sunkiausiai suvaldomos ir darančios daugiausiai žalos. Dažniausiai jų pirmą „dozę” gauname vaikystėje, dar iš tėvų. Jie lyg užkoduoja mumyse tam tikras gyvenimo roles (tarkim, dėl buvusios santvarkos, religijos dažnai tampa svarbi kankinio rolė ir vaikas pats einant metams nustoja šypsotis). Tuomet augdami aplink save vis traukiame sunkiai vargstančius ir gyvenimu nuolat besiskundžiančius žmones. Pamažu patys tokiais patampame ir užburtas ratas užsisuka.

Spinduliuojamas dažnis

Dar praėjusiame šimtmetyje profesorius Deividas Havkinsas (Davidas Hawkinsas) (1927–2012) knygoje „Galia ir jėga“ pateikė dažnių skalę su reikšmėmis ir pavadino tai sąmonės žemėlapiu. Kuo dažnis žemesnis, tuo žmogaus gyvenimo kokybė prastesnė, t.y. jis nuolat jaučia pažeminimus, jį supa zombiai. Tačiau jeigu žmogaus dažnis yra idealus, jo emocijos vien teigiamos, jo gyvenimas tobulas, jis jaučiasi mylimas Dievo. Profesorius atskleidė, kad žmogaus dažnis tai yra lyg programa, kuri kuriasi ir dėl aplinkoje esančių žmonių, ir dėl savo paties „įdirbio”. Beje, dalima išmatuoti ir visos komandos arba kolektyvo dažnį, tam neturi įtakos žmogaus amžius, ar socialinis statusas, išsilavinimas. Dar įdomiau, kad mokslininkas net neslepia – dažnį galima koreguoti.

Minčių galia

Jeigu paimsime du vienodus druskos maišelius ir vienam siųsime tik sunkias ir negatyvias mintis, o kitam meilės kupinus žodžius, juos pakėlus, tas „nelaimingasis” atrodys sunkesnis. Nuo seno buvo kalbama apie šventinto vandens galią. Ir visai neseniai mokslininkai nustatė, kad toks maldų įkrautas vanduo tikrai turi gydomųjų savybių. Tas pats yra ir su žmogumi. Jeigu aplink tave vien tik niurzgaliai, o negatyvių žinių burbulas atrodo niekad neišsisklaidys, pačiam labai sunku išlikti energingam, žvaliam. Tad jeigu jauti, kad trauki žmones su žemu dažniu, greičiausiai, ir tavo dažnis nėra didelis. Jį specialių praktikų pagalba galima pakelti, sunormalizuoti ir pradėti šypsotis.

Pagalbos toli ieškoti nereikia

Specialių praktikų dėka galima pakeisti savo dažnį. Kartais žmonės ima medituoti. Visa tai padeda, tačiau vienam tai padaryti sudėtinga. Reikia turėti specifinių žinių ir įgūdžių. Juk vienam be mokytojo bandyti atrasti sistemą, suprasti kas vyksta ir ką reikia keisti, užtrunka ilgai. Tai lyg vaikščiojimas naktį miške, bandant apgraibomis surinkti šakų laužui įdegti. Greičiausiai galiausiai laužas rusens, bet kiek pastangų, valios ir beprotiško ryžto tai kainuos? Paprastesnė ir profesionalesnė alternatyva – bioenergetiko pagalba. Specialistas gali padėti greitai pasiekti norimo efekto ir ilgam. Jo dėka išmoktos praktikos padės ateityje nepasiklysti. Tai kitaip nei nauji kailiniai užtikrins laimę ir pilnaverčio gyvenimo kokybę.


Tema: Depresija
«