Kas yra depresija ir kaip ją galima įveikti?

Medikai depresiją įvardija kaip ligą, kurios simptomams priskiriama užsitęsusi slogi nuotaika ir apatija. Žurnalistai choru dainuoja apie galingą kovą su depresija, kurioje pagrindinis ginklas – pozityvios mintys. Visgi, nei vieni iš šių patarimų nepaaiškina depresijos atsiradimo priežasčių, ir dar mažiau padeda su ja veiksmingai kovoti. Kas lemia šios būsenos atsiradimą, kaip ją atpažinti ir kokiu keliu iš jos išeiti, nepaliečiant medikamentų spintelės?

Depresija – būsena, kurią galima įveikti be vaistų

Nors per pastaruosius dvidešimt metų itin kardinaliai pasikeitė požiūris į depresijos eigą, gydytojai vis dar linkę depresiją apibūdinti kaip ligą, todėl nuo jos skiriami vaistai. Jeigunejaučiame gyvenimo džiaugsmo, jeigu nuolatos jaučiamės apatiški, prisiverčiame kentėti, antidepresantai nepadės, o tik nuslopins, užmigdys ir taip pagilins problemą. Dėl šios priežasties ekspertai sako, kad depresija yra ne susirgimas ar liga, o būsena iš, kurios reikia išeiti pačiam, arba su specialisto pagalba.

Priežastys

Vienas iš dažniausių netinkamos mitybos ir vandens trūkumo padarinys yra depresija ar į ją panaši būsena. Tai energijos trūkumas, apatija, irzlumas. Netinkama mityba išveda iš pusiausvyros virškinimo sistemą. Ji yra priversta sunaudoti milžiniškus energijos resursus netinkamo maisto įsisavinimui. Kartais pakanka sureguliuoti mitybą, gerti pakankamai vandens ir organizmas pradeda sveikti, o nuotaika keistis į gerąją pusę. Kita vertus, dažnai pasitaiko, kad žmogus stengiasi itin stropiai laikytis visuomenėje priimtų sveikos mitybos taisyklių, o rezultatas nedžiugina. Tokiu atveju, reikia konsultuotis pas specialistą, nes kiekvienas organizmas individualus ir su unikaliais poreikiais. Kartą paskambino mergina, kuri valgė itin liesą mėsą, daug daržovių, tačiau ją nuolat vargino odos problemos. Po kurio laiko paaiškėjo, kad jos organizmas netoleruoja tokios populiarios ir visų mėgstamos žalios arbatos bei produktų, pagamintų iš kvietinių miltų. Pašalinus iš raciono šiuos produktus, problemos pačios išsisprendė.

Geopatogeninės zonos

Jeigu bent keletą metų didžiąją dalį paros praleidžiate virš geopatogeninių zonų, slogios nuotaikos, įvairių fizinių negalavimų ir depresijos išvengti, greičiausiai, nepavyks. Geopatogeninėmis zonomis vadinami požeminiai upeliai, šaltiniai ar kiti energijos srautai. Žmogus, kuris įsiklauso į savo kūną, intuityviai jaučia šių zonų veikimą. Vienam gali smarkiai lyg pašėlusi plakti širdis, kitam – virpėti kojos. Tokios zonos veikia kaip dirgiklis – neleidžia kūnui pailsėti, kol galiausiai žmogaus organizmas užsisklendžia ir pradeda gintis nuo aplinkos negatyviomis emocijomis. Tada jau lauk bėdos. Mokslininkai nustatė, kad net 75 proc. ligų atsiradimas yra nulemtas dėl miegojimo netinkamoje vietoje. Anksčiau, mūsų senoliai labai paisė šių zonų. Nestatydavo jose avilių, gyvenamojo namo ar tvarto. Taip norėdami apsisaugoti. Taip pat depresija atsiranda dėl neigiamo aplinkos poveikio. Dažniausiai į depresiją panirusio žmogaus bioenergetinis testavimas parodo negatyvias programas, kurias sukelia vampyravimas, prakeiksmai, nužiūrėjimai. Jeigu pats kenti, greičiausiai, prie savęs pritrauki kenčiančius žmones, o jeigu jauti gyvenimo džiaugsmą, lyg magnetas trauki “laimės kūdikius”.

Kada depresija, o kada tik niūri nuotaika?

Visuomenėje itin populiaru bet kokią prastą nuotaiką priskirti depresijai. Tačiau diagnozuoti šią būseną nepakanka vien stebėti nuotaikų svyravimus. Tam reikia atlikti išsamius testus ir kūno dažnio matavimus. Mokslų daktaras Davidas R. Hawkinsas atliko tyrimus, kurių metu paaiškėjo, jog kiekvienas žmogus spinduliuoja tam tikrą dažnį. 1996 metais, moksliniame darbe, jis pristatė dažnių skalę nuo nulio – iki tūkstančio. Nulis – mirtis, tūkstantis – šviesos greitis. Gerai besijaučiančių žmonių dažnis siekia 500. Pasak D.R. Hawkinso, 85 procentų žmonių dažnis yra mažiau nei 200. Tai rodo, kad didžioji dalis žmonių gyvena kitų primestą gyvenimą ir nesijaučia laimingi. Visuotinai primestas kentėjimas yra toks pats populiarus, kaip ir įvairios depresijos formos. Taigi, mintys – bioenergetiko sritis. Bioenergetiko darbas žmogų išbudinti ir naudojant įvairias praktikas padėti išeiti iš sunkios būsenos

Nuoseklus kelias į visišką laimę

Jeigu energetinis žmogaus laukas yra pažeistas, pasikelti pačiam savo dažnį, gali būti labai sunku, o kartais praktiškai neįmanoma. Kirptis plaukus einame į kirpyklą, suskaudus dantims, traukiame pas stomatologą, todėl sutvarkyti mintis, sureguliuoti dažnį ir pakelti gyvenimo kokybę turime kreiptis į padėti galintį specialistą. Žmogus turi jaustis ne bejėgiu lašeliu, kurį galima nubraukti, o vandenyno visumos dalimi. Naudojant tinkamą metodą ir sėkmingai pašalinus kitų primestas baimes į gyvenimą pradedama žiūrėti lyg naujai.


Tema: Straipsniai
« »