Kaip bioenergetika gali padėti Tau?

Bioenergetiko pagalba sunkiai nusakoma žodžiais, reikia tai išgyventi pačiam. Problemos, kurias padeda išspręsti bioenergetika irgi yra pačios įvairiausios, t.y. nuo susirgimų, blogos akies iki nepaaiškinamų ir nevaldomų gyvenimo įvykių sugrąžinimo į vėžias. Pateikiame trijų žmonių tikras ir jokiomis spalvomis nenuspalvintas istorijas (vardai pakeisti anonimiškumo vardan). Jas perskaičius nepagailėkite kelių minučių komentarui brūkštelti.

Odos ligų ir susirgimų, kurių priežastis nėra žinoma gydymas 

Raminta (vardas pakeistas) džiaugiasi atgavusi gyvenime ramybę, džiaugsmą, nuostabų lengvumo jausmą, kurį, kaip pati sako, jau buvo gyvenime pamiršusi.

Moteris pasakoja, kad bioenergetika jos gyvenime atsirado norint pagelbėti neurodermitu sergančiai dukrai. Tai dažniau atopiniu dermatitu arba egzema vadinama liga, kuri atsiranda dėl nežinomų priežasčių.

Jau po kelių susitikimų matyti, kad dukra tapo linksma, miela, geranoriška, nors iki tol būdavo nuolat surūgusi, pikta ir pavargusi. Bėrimai ir raudonis nyksta, žaizdelės gyja. Tikimės, kad daugiau bėrimai ir prislėgta nuotaika nebepasireikš. Man po labai trumpos korekcijos prieš beveik 2 mėnesius, ne tik kad nė karto neskaudėjo galvos, bet ir atsirado nuostabus lengvumas, grįžo gyvenimo džiaugsmas”, – šypsosi pašnekovė.

Kova su panikos atakomis ir depresijos gydymas

Panikos atakos yra tikros pasalūnės, kurios tyliai laukia pažeidžiamiausio momento ir smogia iš visų jėgų. Kęstas (vardas pakeistas) pasakoja, kaip Arūnas padėjo išgyti nuo labai stiprių ir baisių panikos atakų.

Kai nepadėjo antidepresantai, gydymas raminamaisiais, psichoterapeutės konsultacijos, padėjo Arūnas. Ir padėjo per maždaug 12 minučių. Aš kankinausi su tuo apie 3 metus. Arūnas man suteikė antrą gyvenimą, kuriuo vis dar beprotiškai džiaugiuosi”, – sako vyriškis. 

Lengvesni nepagydomos ligos simptomai 

Vaida (vardas pakeistas) pasakoja, kad pirmas jos prisilietimas prie bioenergetikos buvo bandymas padėti sūnui dėl stuburo išvaržos. Kelių susitikimų dėka sūnus išvengė operacijos, o moteris ramia širdimi išvyko dirbti į užsienį, senelių slaugos namuose.

Moteris pripažįsta, kad dirbti su senatvine silpnaprotybe sergančiais asmenimis nėra lengva. Kartais pasitaiko labai neramių pacientų, kurie gali ištisomis dienomis ploti arba krėsti įvairias protu nepaaiškinamas ir nesuprantamas išdaigas. Nereikia net sakyti, kad tokios kvailystės nekelia juoko nei pacientams, nei jų šeimos nariams, nei personalui. Tai kelia įtampą, o jį prižiūrintį asmenį priverčia jausti nuolatinį nerimą.

Išvykau atostogų ir jų metu sužinojau, kad mūsų su kolege prižiūrima močiutė yra net daugiau nei įprastai nerami. Nežinojau ko griebtis todėl paskambinau Arūnui. Jau ne kartą buvo man padėjęs ir tą kartą padėjo. Nemoku apsakyti kaip viskas vyko telefonu, tačiau rezultatas – prižiūrima senolė ramesnė, ji nustojo per dienas ploti rankomis, krėsti kvailystes. Kartu su ja ir mes su kolege nurimome”, – sako Vaida.


Tema: Galiu padėti,Straipsniai
« »