Kada reikia ieškoti bionergetiko pagalbos?

Kartais vargina nerimas arba persekioja nelaimės, o mes nežinome ar tai jau išėjo iš normos ribų ir reiktų ieškoti pagalbos, ar toliau nešti savo gyvenimo kryžių. Dar dažniau suprantame, kad jau reikia pagalbos, tačiau nežinome kur eiti: pas psichologą, būrėją, bionergetiką ar draugą paguodos ieškoti?

Draugas

Visi keliai geri, jeigu kelio pabaigoje pasibeldi į žmogaus, kuris žino ką daro duris. Juk draugas jau gali būti išgyvenęs panašias emocijas ir tuomet, greičiausiai, jis nukreips tinkama linkme (pas specialistą). Kita vertus, labai dažnai pasitaiko gyvenime situacijų kuomet draugas arba išgyvena tokią pačią krizę, arba supranta mažiau negu, kad Jūs. Pastaroji situacija yra ne dėlto, kad draugas kažkoks ne toks. Greičiau atvirkščiai, jis puikus draugas. Tiesiog kiekvienam sava nelaimė yra pati skaudžiausia. Kol nesi susidūręs su viena ar kita gyvenimo situacija gali bandyti pasitelkti kiekvieną savo empatijos ląstelę, tačiau nesuprasi apie ką eina kalba ir gausis visiškas šnipštas. 

Todėl dažniausiai draugas gali išklausyti ir palinksėti galvą, kad taip negerai, bet jis neduos stebuklingos laimės piliulės ir juolab negalės pašalinti negandų priežasčių. Didelis draugo privalumas – jam nereikia mokėti, bet ir pagalbos lygiai tiek pat, kiek pasikalbėjus su veidrodyje matomu atspindžiu.

Psichologas

Už draugą tikrai geresnis sprendimas yra psichologas. Jis įvertins situaciją ir bent jau nukreips tinkama linkme. Dažnai psichologai pataria pradėti meditacijų praktiką. Deja, psichologas yra mokytojas, o ne dvasinis vedlys. Jis neišmokys mūsų kaip medituoti, neišgydys fizinių ligų.

Būrėjas

Būrėjas dažniausiai yra tas pats psichologas. Gero būrėjo dėka galite susigaudyti savyje. Tačiau jis nepašalins nerimo priežasčių. Jis gali padaryti įtaką Jūsų sprendimams. Bėda yra viena, kad sėdėdami būrėjo kabinete greičiau pasijusite visatos centru, nei žmogumi, kuriam reikia pagalbos.

Bionergetikas

Galiausiai, jeigu situacija negerėja pasirenkame kelią pas bionergetiką. Dažnai bionergetikai sako, kad jie yra valytojai. Geras bionergetikas pajunta žmogaus nerimo, depresijos, ligų ar kitų nesėkmių priežastis ir jas šalina, t.y. lyg apvalo. Žinoma, norint atstatyti pusiausvyrą reikia, kad atėjęs žmogus norėtų keistis ir keisti situaciją. Jeigu jis sako, kad nori tai nereiškia, kad iš tiesų nori. Kita vertus, žmogus nežinodamas kaip reikia gydytis net ir paskyręs sau vaistus ne visada gauna siekto rezultato arba teigiamų pokyčių siekia labai ilgai. Kartais ateina žmonės, kurie pasakoja, kad bent iš tolo panašią į tokią meditacijos būseną, kurią pasiekia su bionergetiko pagalba per penkiolika ar dvidešimt minučių jam vienam pasiekti pavyksta bent po dviejų valandų darbo. Todėl čia veikiama kaip komanda. Kuomet kartais pakanka kelių esminių patarimų, kurių laikantis viskas sustoja į vietas. Komandinio darbo pasekmė – sugrąžinta gyvenimo pusiausvyra ir vidinė harmonija.


Tema: Depresija,Straipsniai
« »