Depresijos priežastimi gali tapti net vandens trūkumas organizme

Depresija tikrai nėra liga, nuo kurios reikėtų gelbėtis medikamentais. Tačiau prasta savijauta ir užsitęsusi slogi būsena turėtų priversti sunerimti. Kartais pakanka pašalinti kelis netikusius įpročius ir juos pakeitus naujais gyvenimas nušvinta ryškesniais atspalviais.

Gyvenk be bepresijos

Gyvenk be bepresijos

Mityba

Depresijos ir į ją panašios būsenos atsiradimo priežasčių gali būti daug ir įvairių. Tačiau lengviausiai nustatomos – mitybos klaidos. Netinkama mityba ir skysčių trūkumas visiškai išreguliuoja virškinimo sistemą ir žmogus gali jausti apatiją, irzlumą, energijos trūkumą. Dažnai šie pojūčiai apibūdinami kaip „sunkumas” arba sakoma: „Lyg trauktų mane akmuo prie žemės”. Visi šie jausmai atsiranda, nes žmogus turi sunaudoti didelius, o kartais, net didžiausius energijos resursus netinkamo maisto įsisavinimui.

Dietologai rašo storas knygas kietais viršeliais, gydytojai veda ilgas laidas, televizijose, bet dažnai jų patarimai nepasiteisina. Tad visai pagrįstai kyla klausimas ką reikia valgyti, kas yra tinkama mityba? Tuo pat metu stebėtinai dažnai tenka laužyti visas taisykles tam, kad pasiekti norimo rezultato.

Patirtis vis iš naujo patvirtina, kad kiekvienas žmogus yra unikalus ir joks maisto skirstymas į „sveiko” ar „nelabai” lentynėles nepasiteisina. Taip yra todėl, kad kiekvienas iš mūsų maistą toleruojame skirtingai. Tarkim, yra žmonių kuriems visų liaupsinama žalia arbata sukelia nemalonius pojūčius, o ne tampa ilgaamžiškumo šaltiniu. Analogiška situacija yra ir su kitais maisto produktais. Todėl geriausia kreiptis pas specialistą, kuris padės pasirinkti tinkamą, t.y. Jūsų organizmo toleruojamą, mitybos planą.

Kenksmingos energetinės zonos

Jeigu esate tikri, kad valgote tik savo organizmui tinkamą maistą ir geriate pakankamai skysčių, o situacija negerėja… Jeigu atrodo, kad įstrigote tam tikrame gyvenimo etape, situacijoje, arba kartais, net būsenoje, tenka griebtis sunkiosios artilerijos ir priežasčių ieškoti už virtuvės ribų.

Geopatogeninis spinduliavimas padengia visą žemės paviršių „tinklais”. Geopatogenine zona vadinama šių „tinklų” linijos. Apie jas pirmą kartą prabilta dar XVIII – ame amžiuje. Nuo tada buvo pastebėta, kad praleidžiat šiose kenksmingose zonose daug laiko žmogų (ir gyvūnus) apninka įvairios ligos ar sutrikimai. Pastaruoju metu mokslininkai vis dažniau tyrimuose akcentuoja neigiamą žemės spinduliavimo poveikį. Nurodomos tokios pasekmės, kaip onkologinės ligos, įvairūs funkciniai sutrikimai. Ilgiau pabuvus geopatogeninėse zonose gali atsirasti nemiga, nerimas ir net panikos priepuoliai. Kaip taisyklė žmonės, kurie gyvena tokiose zonose tampa irzlūs ir į savo gyvenimą pritraukia negatyviai nusiteikusius aplinkinius. Visa tai turi neigiamos įtakos asmens savijautai.

Žmogus geopatogeninių zonų nemato ir retai kada savo nemalonius pojūčius susieja su jomis. Tam reikia specialisto pagalbos, eksperto, kuris ne tik nustatytų depresijos ar slogios būsenos atsiradimo priežastis, tačiau ir pagelbėtų jas pašalinti. Juk kartais pakanka vieno žodžio arba žingsnio, norint pačiupti, rodos, ranka pasiekiamą harmoniją ir laimę.


Tema: Depresija
« »