Visos kovos su depresija medikamentais – pralaimėtos

Kaip Lietuvoje jau įprasta, mes dešimtmečius kovojame su pasekmėmis. Taip įprastai ir dalis medikų šalia diagnozės depresija parašo antidepresantų receptą. Kartais nereikia net diagnozės. Lietuva pagal vaistų nuo depresijos suvartojimo kiekį yra antra Europoje! Kaip pasakoja šiuos medikamentus vartojantys pacientai, kartais pakanka šeimos gydytojo kabinete pasiskųsti nerimu ar slogia nuotaika ir po kelių minučių jau rankoje laikai reikiamą receptą. Deja, tokia praktika yra ydinga. Tokie medikamentai ne tik nepadeda žmogui, bet ir visiškai jį nuslopina bei gali rimtai pakenkti fiziniai ir psichinei sveikatai.

Sveikas žmogus nevartoja vaistų

Depresija ir į ją panaši būsena apninka dėl būsenos svyravimų, somatinių ligų, kartais – sutrikus serotonino kiekiui smegenyse. Tokie ir kiti fiziniai negalavimai yra pasekmė aplinkoje nuolat mus neigiamai veikiančių dirgiklių. Norisi tikėti, kad kaip ir nuo slogos ar galvos skausmo pakanka išgerti piliulę, taip lengva bus išgydyti ir depresiją. Tačiau depresija yra ne liga. Todėl nėra stebuklingos piliulės, kuri padėtų pradėti gyventi atvira širdimi pilnavertį gyvenimą. Norėdami pašalinti slogią būseną turime sistemingai šalinti depresijos atsiradimo priežastis.

Laikinas poveikis

Juolab, medikamentų pagalba atstatytos veikliosios medžiagos balansas išlieka neilgai. Taip nutinka todėl, kad nustojus vartoti vaistus mes vėl grįžtame į įprastą, rutina tapusį, rėžimą. Mus ir toliau dirgina geopatogeninės zonos, organizmui trūksta vandens ar k.t. Vaistų efektas yra trumpalaikis, o žala ilgalaikė. Vaistai veikia mūsų psichinę sveikatą. Farmacininkai pripažįsta, kad kai kurie antidepresantai gali didinti savižudybės riziką arba agresiją kitų atžvilgiu. Vaistų sudėtyje yra fluoro junginių, kuriuo bandoma atjungti vieną iš tūkstančių žmoguje vykstančių procesų, tačiau fluoro junginys veikia organizmą toksiškai. Tai lyg specialiai sukurti nuodai, kuriais periodiškai, mažomis porcijomis, maitinamos mūsų smegenys.

Veikia lyg narkotikas

Antidepresantai turi vieną savybę – prie jų priprantama lyg prie narkotiko. Pradžioje lyg ir jaučiamas slopinimo poveikis. Kai kurie pasakoja, kad antidepresantai sukelia keistus pojūčius, tokius kaip adekvačios reakcijos nebuvimo situacijose, kuomet turėtų būti greitai reaguojama, keistai išpūsta galva arba jausmas lyg esi, lyg nesi savame kūne. Vėliau vaistai šalina iš organizmo druskas ir taip didina insulto riziką, dėl prastos mitybos gali sutrikti širdies ritmas. Tačiau mes ilgai (nors tai nereiškia, kad gerai) miegame. Pamažu priprantame prie tokio miego, lengvo transo ir medikamentų ritmo. Taip žmogus, vartodamas vaistus dažnai nežino kaip jie veikia ir savu noru įsisuka į nepertraukiamą medikamentų, depresijos ir transo ciklą. Tačiau yra būdas, kuris padeda išeiti iš šios varginančios būsenos. Tereikia, pajutus pirmuosius simptomus kreiptis pas specialistus. Bioenergetiko darbas išvalyti visus Jus supančios energijos pažeidimus, nustatyti sunkumų priežastis ir Jums padėti jas pašalinti.


Tema: Depresija
« »