Bioenergetika – kas tai?

Įvairiausių bioenergetikos aprašymų yra tiek, kad nors vežimu vežk. Tačiau dažniausiai tai informacija apie aurą, čakras, energijas, prakeikimus, magiją, kerus ir k.t. Ir labai retai prisiliečiama prie sąvokos esmės. Juk bionergetika tai yra mokslas apie žmogaus sielos ir kūno tarpusavio sąveiką. Dar Antikoje buvo pastebėta, kad harmoningos mintys tai pirmas žingsnis fizinės sveikatos link.

Bioenergetika – minčių ir kūno harmonija

Sutrikus vidiniai pusiausvyrai, neigiami pokyčiai pradeda atsispindėti ne tik žmogaus emociniame lygmenyje, tačiau ir fiziniame kūne. Bioenergetikas, atlikęs diagnostiką, padeda žmogui suvokti blogos savijautos ir nesėkmių priežastis, pataria ką būtų galima daryti kitaip. Atlikus bioenergetinę korekciją pavyksta atstatyti pradinę dvasinę situaciją. Pusiausvyros sutrikimus sukelia trys esminiai veiksniai: baimės, geopatogeninės zonos, sunkios mintys.

Yra keli esminiai veiksniai: baimės, geopatogeninės zonos, sunkios mintys.

BAIMĖS. Kas tai?

BAIMES į žmogaus sąmonę įrašo jo aplinka. Tai žmonės (tėvai, seneliai, giminės, draugai) ir nepažįstami reiškiniai. Žinoma, prie poveikio prisidedame patys. Pripažinkime, kad nejučia baimei tiesiai į akis pradedame žvelgti rytais ir vakarais arba šiaip darbu nuo pareigų metu. Taip žmogus savanoriškai baimių pagalba suvaržo savo sąmonę ir nebegali sėkmingai išspręsti iškilusių užduočių.

Bioenergetika gali padėti panaikinti baimes. Tereikia pradėti nuo diagnostikos. Einant pažingsniui baimės, o su jomis ir suvaržymai, išnyksta ir gali sėkmingai spręsti gyvenimo užduotis, džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.

GEOPATOGENINĖS ZONOS skleidžia neigiamą vibraciją

Visi esame girdėję, kad negalima miegoti virš požeminio vandens srauto. Tai ir yra GEOPATOGENINĖ ZONA. Šios zonos dar vadinamos: Hartmano, Kari, Witmano tinklai, geologiniai lūžiai, galios vietos. Visų jų bendra savybė yra ta, kad jos skleidžia neigiamą vibraciją, kurią mes jaučiame, tik nemokame įvardinti kas tai.

Dažniausiai įvardijame netikėtai atėjusį ir išeiti nenorintį pojūtį kaip energijos netekimą. Tai nuovargis, neišsimiegojimas, pervargimas, migrena, galvos skausmas, svaigimas, nedarbingumas, kūno skausmai. Iš tiesu tai energetinė vagystė. Miegodami virš geopatogeninių zonų, Jūs prarandate energiją. Ją praradę esate neveiksnūs, irzlūs, pikti ir nelaimingi žmonės. Jums sunku ir su jumis sunku dirbti, bendrauti, labai panašu, kad sergate. Ir iš tiesų sergate. Nes geopatogeninių zonų neigiama vibracija išderina visą jūsų kūno harmoniją per aštuonias miego valandas. Kartais tokia zona būna ir darbe, ir namuose. Toks diena iš dienos aplankantis šokas gali privesti prie nevilties. Tačiau situaciją sutvarko bioenergetika ir bioenergetikas.

Padarius diagnostiką, aptinkamos geopatogeninės zonos ir jos neutralizuojamos. Nebėra geopatogeninių zonų – nebėra ir nuovargio. Dingsta ligų simptomai. Esate sveikas, pailsėjęs ir efektyvus

SUNKIOS MINTYS – priežastis ar pasekmė?

Darėme eksperimentą. Į du vienodus maišelius įdėjome po du šaukštelius druskos. Svoris abiejų vienodas. Tada keturiese vienam maišeliui vieną minutę intensyviai mintyse siuntėme neapykantą ir pasibjaurėjimą, įvardindami žodžiais… aš tavęs nekenčiu, tu bjaurus. Paskui kitam maišeliui su druska vieną minutę siuntėme meilę ir laimę, įvardindami žodžiais … aš tave myliu, tu nuostabus. Po to sumaišėme maišelius, jie identiški ir pasiūlėme atrinkti pagal pojūčius kur kokią energiją siuntėme. Absoliučiai visi eksperimento dalyviai (4 vyrai) nedvejodami vieną maišeli įvardino kaip malonų, mielą, kurį norisi glaust prie krūtinės, o kitą įvardino kaip sunkesnį, šaltesnį ir nenorėtų turėti jo tarp savo daiktų, ar naudoti druską maistui. Ką tai reiškia? Druska yra kristalai, žmogaus kūnas irgi kristalas, tik skystas. Prisiminkite japonų mokslininko Masaru Emoto eksperimentus, kuomet jis šaldė vandenį ir fotografavo susidariusias ledo kristalų snaiges. Labai maloniai žiūrisi žodžiai meilė, ačiū, laimė ir visiškai atvirkščiai nuteikia neapykanta, pasibjaurėjimas.

Tai priverčia pagalvoti kaip turime jaustis, jei kas nors apie mus intensyviai galvoja ir kalba blogai, skleidžia paskalas. Ne veltui egzistuoja tokie apibūdinimai kaip pavydas, prakeikimas, porčia, juodoji magija, kerai. Bioenergetika padeda diagnozuoti kas tai daro ir neutralizuoti poveikį. Nebėra sunkių minčių – nebėra ir poveikio. Vėl esate efektyvūs, savimi pasitikintys, galite gyventi pilnavertį ir nuostabų gyvenimą.


Tema: Straipsniai
« »