Amuletų gamyba

Nuo seno žmonės nešioja įvairius dirbinius ir tiki, kad jie gali padėti išvengti nelaimių, nesėkmių, prakeiksmų ar tiesiog atneša daugiau laimės, turtų, apsaugo nuo ligų. Išanalizavęs istorinus šaltinius ir perpratęs simboliką, galiu pagaminti tokį simbolinį amuletą ir Jums.

SAUGAS – asmeninis „antivampyrinis“, apsauginis amuletas, puikiai saugantis nuo žemo dažnio žmonių ir užstrigėlių (užstrigusių dvasių) užpuolimų ir okupacijos. Apsaugai naudojami senieji baltiški ženklai. Fasadinėje pusėje iškaltas dvigubos Saulės ženklas, kitoje vienguba Saulė
Saugas yra laikina galinga apsauga,todėl jį būtinai reikia nešioti nenusiimant tol, kol atsistatys pažeista jūsų natūrali apsauga.

VAISTAI – grupė asmeninių regeneruojančių amuletų, padedančių atsistatyti nusilpusiems, pažeistiems, išsiderinusiems organams. Tai nepamainoma pagalba, neturinti pašalinio poveikio, nekenkianti kitiems organams.
Didysis skirtas regeneruotis dideliems plotams (krūtinės ląsta, nugara, žarnynas).
Vidurinis skirti regeneruoti tikslinius organus, tokius kaip širdis, blužnis, kepenys, inkstai, lytiniai organai, prostata ir t.t.
Mažiukai skirti regeneruotis nedidelio dydžio organams, tokiems kaip akys, ausys, sąnariai, kremzles, arterijų vožtuvai ir t.t.
Pagrindinėje pusėje dvigubos Saulės ženklas, darbinėje pusėje Dangaus Sūkurys, 3 Laimos paukščiai, Žemyna, Milda, Pradžių Pradžia, Žvaigždutė, Žaibas, Svastikas,
Vaistų negalima pastoviai nešioti.

amuletas3

AITVARAS – asmeninis senovinis baltų talismanas, sėkmės ir turtų nešėjas. Ne mažiau kaip 3 mėnesius būtina nešioti ant rankos ar kojos, kol įgauna pilną pajėgumą.


Tema: Galiu padėti
»